Zgrubienie w okolicy mostka a możliwe przyczyny

Witam ostatnio na mojej klatce piersiowej pod skóra w okolicy mostka zrobiło sie zgrubienie w postaci twardej kulki wielkości zielonego groszku. A do tego w samej okolicy mostka pod skórą masz tez takie maleńkie kuleczki wielkości ziarenek maku. Co najgorsze zaraz pod skórą na jądrach też zrobiła mi sie taka mała kulka twarda. Czy to są jakieś zmiany spowodowane gromadzeniem sie wydzieliny skórnej?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.