Złamanie kości śródstopia a noszenie szyny

Witam Oto moje pytanie: 31.03 tego roku złamałem kość V śródstopia. Na SOR założono mi szynę. Nosiłem ją 11 dni, a następnie samodzielnie ściągnąłem. 14.04 miałem wizytę kontrolną u ortopedy nr. 1 który ze spokojem oznajmił mi że długo to złamanie będzie się zrastało i zapytał czy potrzebujesz szynę, czy mnie boli - nie bolało więc podziękowałem. Pytanie czy powinienem mieć nadal tą szynę i czy mi się zrośnie kość ?? Zdjęcia: http://zapodaj.net/f64ff90689bf6.jpg.html

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję kierować się zaleceniami lekarza badającego. sądzę, że jeżeli byłaby konieczność szyny lub innego unieruchomienia lekarza badający wymagałby aby była założona. Przy jakichkolwiek objawach proszę ponownie udać się do lekarza ortopedy.