Złamanie nosa w dzieciństwie a trudności w oddychaniu

Witam! Chciałabym zadać pytanie odnośnie mojego nosa. W wieku gdy miałam około 6 lat miałam złamany nos. Nie był on operowany. Lecz teraz gdy mam 22 lata przeszkadza mi to, ponieważ zawsze gdy oddycham to jedna dziurka jest zatkana i to jest raz lewa a raz prawa. Przeszkadza mi to również w spaniu. Widać, że jest krzywy. Przez ten wypadek zrobił mi się garb i mam złamaną przegrodę nosową. I chciałabym się dowiedzieć czy taka operacja nosa może być refundowana, czy mam jakieś szanse.

Szanowna Pani,
nierzadko urazy nosa z dzieciństwa w okresie wzrostu ujawniają się w postaci zniekształceń np. garbu, skrzywienia asymetrii skrzydełek nosa
Jest możliwość korekty takich zniekształceń, zasadniczym warunkiem jest prawidłowa ocena przedoperacyjna doświadczonego w operacjach nosa chirurga plastycznego.
Zapraszam do kontaktu z recepcją Timeless 508 713 484 oraz zapoznania się z opiniami pacjentów
https://ranking.abczdrowie.pl/d/janusz-jaworowski-onkolog-warszawa-21729
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej