Zlewne poty a wyniki badania poziomu glukozy i insuliny

Uprzejmie proszę o interpretacje wyników badań glukoza i insulina 75g glukozy insulina na czczo 3,9 (2,6-24,9)Po1h15,2 po 2h 23,9 Glukoza na czczo 92(70-99) po1h 70 po2h 80 Dodam ze mam objawy jak jestem głodna trzęse się a szczególnie ręce robi się oblewają poty mam przyspieszone bicia serca po jedzeniu senność

Aleksander Ropielewski

W badaniu nie można stwierdzić cukrzycy, jednak do potwierdzenia lub wykluczenia hiperinsulinemii, która moze dawać zaburzenia opisane przez Pania koniecnze jest wykonanie badania hiperinsulinemicznej klamry metabolicznej.