Zmiana nawyków żywieniowych

Mam 21lat 179wzrostu i 82kg wagi. Chciałabym zrzucić 7kg do świąt. Ćwiczyć nie lubię, mogę jedynie zmienić nawyki żywieniowe

Witam, do swiąt mamy jeszcze ponad 8 tygodni. Zdrowe odchudzanie dopuszcza ubytek masy ciała tygodniowo 0,5-1 kg. Teoretycznie pozbycie sie 7 kg jest więc możliwe bez aktywności fizycznej pod warunkiem, że nie cierpi Pani na zaburzenia hormonalne. W przypadku zaburzeń ważne jest jednoczesne wprowadzenie odpowiedniego leczenia. Dlatego zachęcam w pierwszej kolejności do wykonania kompleksowych badań, a następnie do szczegółowej konsultacji dietetycznej. Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska