Zmiany i pękająca skóra na żołędziu

od jakiegoś czasu mam problem z żołędziem. Skóra jest mocno popękana i sucha w dodatku pojawiły sie dziwne zmiany. Urolog nic nie widzi, jeden dermatolog stwierdza zapalenie a drugi infekcje grzybiczą. leki typu travocort,chlorohilardin h, flumycone,fluconazole,trioxal, nie pomagają. Czuje mrowienie od okolic odbytu aż po czubek penisa. Nie wiem gdzie dalej udać się z tym problemem. Zastanawiam się czy to nie jest aby marskość penisa. zdjęcie do oceny http://i57.tinypic.com/28jfmf5.jpg

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się ponownie do dermatologa. Po ponownym badaniu będzie można określić konieczność rozszerzenia diagnostyki lub modyfikacji postępowania leczniczego.