Zmiany na gardle, biało-sine naloty i grudki na tylnej ścianie gardła

Mam widoczne zmiany na gardle i bialo-sine naloty, grudki na tylnej scianie gardla. Nie pale. Miesiac temu lekarz stwierdził, ze nic nie widzi niepokojacego. Czekam na wizyte u laryngologa. Czy to moze byc raka migdalka lub gardla?

Aleksander Ropielewski

Jest to mało prawdopodobne. Z Pani opisu bardziej można podejrzewać etiologię grzybiczą lub bakteryjną, jednak bez możliwości przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.