Zmiany odczynowe związane z atrofią w wyniku badania cytologicznego

Dziś otrzymałam wynik badani cytologicznego : zmiany odczynowe związane z atrofią prosze o interpretacje???

Witam,
być może przeszła Pani infekcję dróg rodnych.
Zmiany odczynowe związane z atrofią - tj. II grupa wg Papanicolau (system już nieobowiązujący)
Atrofia = zanik; być może należy włączyć leczenie globulkami dopochwowymi.
Proszę z wynikiem zgłosić się do prowadzącego Panią ginekologa.

pozdrawiam!