Zmiany okolic nerki w badaniu USG jamy brzusznej
Witam serdecznie. Dziś miałam badanie USG jamy brzusznej. Napisano w nim: poniżej dolnego bieguna nerki prawej widoczna zmiana płynowa 8x2,4 cm. W jej dolnej części widoczna ograniczona zmiana lito płynowa średnicy około 9mm. Co to takiego?

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Artur Jeliński Urolog
75 poziom zaufania
Prwdopodobie chodzi o torbiel co niewymaga leczenia ajedynie kontroli zarok ale powinien pan udac sied o urolga