Zmiany skórne w okolicy penisa

Witam, załważyłam ostatnio u mojego faceta zmiany w okolicy penisa wygląga jak spłaszczona krostka ale bez łepka takich zmian plackowatych ma kilka, czy jest możliwe że zaraził się bo zdradził?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie lakonicznego opisu nie ma możliwości oceny rodzaju zmian. Tym bardziej nie można ustalić patomechanizmu pojawienia się zmian. Partner powinien udać się na wizę do specjalisty dermatologa lub urologa. Specjalista po ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie leczenie.