Żółty katar i kaszel u 8-latki

Witam, Moja 8 letnia córka od tygodni meczy sie z żółtym katarem i kaszlem. Po 2 tyg jest już dobrze i znowu nawrót katar i kaszel. Osluchowo nic. Teraz ten kaszel tak sie nasilil ze mała zaczęła sie skarżyć ze boli ja klatka jak oddycha głębiej. Zrobiliśmy rtg i mam opis:przy dolnym biegunie prawej wieki pojedyncze pasemkowate zagęszczenia miazszowe - może odpowiadać zmianom zapalnym. Lekarz przepisał mi augumentin na 10 dni. Córka nie jest uczulona. Bardzo dziękuje za odpowiedz iwona

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

nie widzę pytania. Dziecko w mojej ocenie jest dobrze prowadzone.

Pozdrawiam.