Zupki chińskie a problemy żołądkowe

Miałem ostatnio okres gdy codziennie, przez tydzień, jadłem zupki instant znanego producenta (z grzankami). Po kilku dniach nie czułem się dobrze (problemy żołądkowe). Zastanawiam się czy to może być spowodowane nimi czy może coś innego, bo przecież jadłem inne posiłki, a zupki, nie jak zamiennik obiadu, ale jako przekąska w pracy.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Dzień dobry,
Zupy instant nie są zdrowe. Stanowią żywność żywność wysoko przetworzoną, zawierają spore ilości substancji chemicznych, które mogą powodować dolegliwości ze strony układu pokarmowego.
Jeżeli wykluczyłeś je z diety i objawy ustąpiły, to znasz przyczynę. Jeśli je dalej spożywasz i masz objawy to ja tydzień - dwa z nich zrezygnuj.
Zastanów się również czy w tym czasie co zacząłeś spożywać zupki, wprowadziłeś inne produkty do diety?
Pozdrawiam,
Aneta Kościołek