Żywienie niemowlaka w wieku 7 miesięcy

Córka ma 7 mcy, waży 8500g. Karmiona piersią od ur. Jadłospis: g 8-8.30 100 ml kaszki mleczno-ryżowej, ok. g 10 pierś, 12-12.30 obiadek ok 190g, ok g.15 pierś, ok g.16 deserek 130g, 18-18.30 kaszka m-r (100 ml), po 19 daje pierś i zasypia. Budzi się 2-3 razy w nocy (pierś). Jestem zwolenniczką karmienia piersią, ale zastanawiam się czy nie wprowadzić mleka 2R. Proszę o radę,czy powinnam takie mleko wprowadzić,jeśli tak,to kiedy i ile podawać?A może kaszkę mannę? Proszę pomóc mi uzupeł. jadłospis

Nie ma potrzeby wprowadzać mleka modyfikowanego. Dziecko dostaje wystarczajaco duzo posiłków dodatkowych, moze nawet za duzo - w tym wieku wystarczajace sa 2 posiłki dodatkowe. Czy stosowala Pani ekspozycje na gluten? ( podawała kaszkę manna w niewielkich ilościach przez 2 miesiace). Jezeli tak, moze Pani podawac kaszkę manna na zmianę z kaszka ryżowa.