Aparaty na haluksy a skuteczność

Witam, od dłuższego czasu dokucza mi problem haluksów. W związku z tym, chciałabym się poradzić, dowiedzieć się czegoś o aparacie korekcyjnym HALLU FORTE na halluksy. Opinia o tym aparacie na haluksy jest niezmiernie ważna dla mnie. Jak dużo czasu trzeba nosić aparat na haluksy, żeby móc zauważyć jakąś poprawę i pierwsze efekty? Ile godzin dziennie i przez jak długi czas? Może najlepiej zakładać aparat na haluksy na noc? Jaki jest w ogóle najskuteczniejszy aparat na haluksy? Jaki rodzaj aparatu na haluksy przyniesie najlepsze efekty? Zauważyłam, że ceny aparatów na haluksy są bardzo różne i nie wiem, czy jest sens wydawać dużą kwotę, dlatego też chciałabym zapytać, czy takie aparaty na haluksy w ogóle działają i są w stanie zlikwidować deformację, jaką jest paluch koślawy? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Szanowna Pani,
Aparaty "korygujące halluxy" to chwyt marketingowy. Jedyną szansę na wyleczenie daje zabieg operacyjny. Aparaty o które Pani pyta mogą jedynie, w najlepszym wypadku, spowolnić rozwój tej deformacji.