Ataki paniki i problem z koncentracją po urodzeniu dziecka

Witam 4.5 tyg temu urodziłam dziecko i zaraz po porodzie miałam bardzo wysokie ciesnenia 180:100 dostałam tabl na obniżenie po tym miałam bardzo dziwne objawy takie jak : traciłam kontrole nad soba miałam problemy z koncentracja, myśli rożnego rodzaju, min. Ze sie mi cos stanie itd. Teraz powoli ustąpiło ale noe do konca mam ataki paniki jak cos nie tak jest mam, jak patrze w lustro to widzę jak przez mgle jak bym była czymś oszołomiona cieżko mi oddychać czuje jak by zaniki mięśni

Nie jest Pani odosobniona, wiele kobiet bardzo silnie przeżywa fakt urodzenia dziecka. Życzę Pani spokoju i pogody ducha, zachęcam by się Pani nie bała bycia mamą- na pewno będą w wychowaniu i opiece nad dzieckiem wzloty i upadki, jest to ludzkie i normalne. Trzymam kciuki za Was oboje:)