Badanie USG w 20. tygodniu ciąży

witam jestem 20tyg i 3 dni w ciazy,mialam robione usg i troszke mnie nie pokoi obwod główki jest zbyt maly ,nie ma normy. prosze mi napisac szczerze co mam robic. to sa badania :HR 140u/min , BIP 53/22 Hbd ,AC173/22 ,FL35/21 Hbd ,PWP 470g ,HC 126

Rzeczywiście wynik HC powinien być w granicach 160-175. Proszę skonsultować się w tej sprawie bezpośrednio z lekarzem, który wykonywał badanie USG - pozostałe parametry są w granicach normy dlatego taki wynik HC budzi podejrzenie błędu technicznego.