Bardzo silny ból głowy przez kilka miesięcy

od paru miesiecy borykam sie z bardzo silnym bolem glowy w roznych miejscach najczesciej to jest okolice czola bralem rozne antybiotyki bo lekarz stwierdzil zatoki ale to tylko pomagalo nachwile i bol znowu wracal prosze o pomoc co to moze byc i jak sie leczyc bo nic tylko prochy pije i nic nie pomaga

Witam! W tej sytuacji niezbędne jest przeprowadzenia dokładnej diagnostyki - zarówno laryngologicznej jak i neurologicznej, która pozwoli ustalić najbardziej prawdopodobną przyczynę bólu. Jeśli mamy do czynienia z objawami przewlekłego zapalenia zatok istnieją wskazania do wykonania tomografii komputerowej, która zobrazuje strukturę zatok obocznych nosa.