Bezsenność po udarze niedokrwiennym mózgu a złe samopoczucie po zażyciu leków

Po udarze niedokrwiennym mózgu pojawiła się bezsenność.Od 4 lekarzy róznych specjalnosci dostałam leki na sen ,wszystkie zawierały benzo,po których byłam jak "zombi"czy to znaczy ze jestem uczulona?W sanatorium 2 lata temu po zazyciu Polsenu-który ktos mi uzyczył znalazlam sie w szpitalu,bo podobno sprawiałam wrazęnie ze mam udar.Czy teraz ,musze sprawdzac wszystkie leki?

Być może chodzi o dobranie właściwej dawki leków nasennych/ Można również wykorzystywać efekt nasenny leków p-depresyjnych, p-psychotycznych, np. Trazodon, Mianseryna, Mirtazapina, Chlorprothixen, Tisercin itd. Proponuję skorzystać z konsultacji psychiatrycznej celem dobrania właściwego leczenia.

Warto powiedzieć to swojemu lekarzowi prowadzącemu. Warto skonsultować się z lekarzem psychiatrą, który oceni, czy podobne objawy mogą być na tle psychicznym i zaproponuje leczenie.