Bezwład nogi po wstaniu z łóżka w 22 tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 22 tygodniu ciązy i dzis w nocy po wstaniu z łóżka przewrocilam sie, miałam bezwład prawej nogi. A rano kiedy juz wstałam , po sniadaniu miałam odruchy wymiotne, ktorych w czasie ciazy nigdy nie miałam i uczucie słabnięcia, ktore mi sie zdarza tylko gdy długo stoję. Czy to cos powaznego?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są dość niecharakterystyczne, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by tylko na tej podstawie postawić jakąkolwiek konkretną diagnozę. Zdecydowanie powinna się Pani jednak niezwłocznie skonsultować z lekarzem! Proszę nie bagatelizować objawów!