Bioderma Cicabo w celu usunięcia śladów spowodowanych usuwaniem naczynek na nogach

czy bioderma cicabo jest dobrym preparatem w usuwaniu śladów spowodowanych usuwaniem naczynek na nogach ??czy są lepsze preparaty ?proszę o pomoc

Witam Panią,
Po zabiegach dermatologicznych -takich jak mikrodermabrazja, peelingi chemiczne, zabiegi laserowe (usuwanie naczynek, laserowe usuwanie owłosienia) stosujemy preparaty ułatwiające procesu gojenia się ran.Należy do nich Bioderma Cicabo. Preparat ten pobudza etap naprawy i dojrzewania komórek ,oczyszcza ranę i zapobiega infekcji działa przeciwbólowo i przeciwświądowo.
Dzięki specjalnej konsystencji tworzy na powierzchni skóry ochronny film dający efekt „oddychającego opatrunku”, co powoduje zatrzymanie wody w naskórku.
Często stosowne są również inne skuteczne preparaty np Cicalfate czy Cicaplast,

pozdrawiam
Katarzyna Mudel

ArsEstetica
Aleje Jerozolimskie 56c
00-803 Warszawa
tel:22 820 90 02