Blizna powrzodowa na opuszku dwunastnicy przy nerwicy lękowo-wegetatywnej

mam nerwice lekowo wegetatywno jakis czas temu po stluczce samochodem to bylo na poczatku sierpnia a pod koniec sierpnia zaczelam odczowac bole i pieczenie w zoladku mialam robione usg i jest dobre wyniki krwi i ob tez dobre 11 lat temu jak rozpoznano nerwice mialam robiona gastroskopie i wyszlo blizna powrzodowa na opuszku dwunastnicy i teraz bylo dobrze biore polprazol 20 2 razy dziennie a teraz od tygodnia znow piecze boli juz sama nie wiem od czego i co to moze byc prosze o porade

Wskazana jest konsultacja gastrologiczna (+USG j. brzusznej, gastroduodenoskopia z pobraniem wycinków) oraz konsultacja psychiatryczna ze względu na psychosomatyczne podłoże dolegliwości.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza