Ból brzucha i pochwy - co mi jest?

Niedawno współżyłam z chłopakiem. W nocy tego samego dnia wstawałam 8 razy w ciągu 10 minut aby się opróżnić, ale za każdym razem była to bardzo mała ilość moczu. Natomiast czułam ogromny ból wywołany ciśnieniem, które wskazywało na silną potrzebę skorzystania z toalety. Niestety sądziłam, że po pewnym czasie ww dolegliwość przejdzie. Niestety teraz jest coraz gorzej boli mnie brzuch. Od tamtej chwili nie mogę używać tamponów, ponieważ mam problem z umieszczeniem ich w odpowiednim miejscu. Czy powinnam się tym martwić? Towarzyszy temu ból brzucha oraz ból pochwy przy chodzeniu.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Pani objawy wskazują na infekcję dróg moczowych oraz możliwe, że również dróg rodnych. Infekcja mogła się rozpocząć od stosunków płciowych. Powinna Pani się udać od razu do lekarza ginekologa, który zaradzi problemowi. Niestety z problemami zdrowotnymi niekiedy jest tak, że mimo, iż same przyszły, to odejść nie chcą i trzeba im w tym dopomóc.

Pozdrawiam serdecznie!