Ból głowy, kości i serca 4 miesiące po mastektomii obustronnej

Dobry wieczór, mija 4 mc jak miałam zrobiona mastektomie obustronna( rak piersi genetyczny 3G) od około miesiąca boli mnie bardzo głowa, od tygodnia kości w dwuch nogach poniżej kolan, a dziś od rana doszło ból serca, dodatkowo mam jadna stronę piersi (proteza) skóra zajmuje coraz wierzy obszar zaczerwienienia. Co mam robić .??? Co to może oznaczać?

Witam , bez zbadania Pani nie jestem w stanie powiedzieć nic konkretnego!!! Proszę zgłosić się do onkologa prowadzącego!!! z.żurawski