Ból głowy po upadku na stoku a konieczność konsultacji lekarskiej

Mój syn lat 17 upadł na stoku we wtorek 18.02.2014 w godzinach popołudniowych, nie pamięta jak to się stało i jak doszedł do grupy na dole. Przez kolejne godziny bardzo bolała go głowa (do godziny 23) dostał od wychowawcy dwie tabletki przeciwbólowe, Ja prosiłam o kontakt z lekarzem, ale kierownik wyjazdu stwierdził że nie widzi nic niepokojącego. Czy powinien syna zbadać lekarz, czy mogę zostawić to bez konsultacji? pozdrawiam Justyna P.

Uważam że należ zbadać syna w trybie pilnym,( izby przyjęć szpitali w trybie ostro dyżurowym są czynne przez całą dobę)
a jeśli lekarz zaleci obserwacje w ramach oddziału to trzeba się koniecznie zgodzić.
Pozdrawiam serdecznie