Ból kolan i Blokada u 66-latka

Bolą mnie obydwa kolana,ortopeda dał mi blokade,mija miesiąc a to nadal boli,mam cos z wiązadłami.Co zrobic aby to przestalo bolecDzieki

Szanowny Panie

Podał Pan zdecydowanie za mało informacji, bym mógł udzielić Panu kompetentnej odpowiedzi.
Proszę do mnie przedzwonić (tel.: 607665567), postaram się Panu wyjaśnić na tyle na ile będę mógł.

Z wyrazami szacunku
lek. Jędrzej Kosmowski