Ból kolana po grze w piłkę

Witam. Około 4 tygodni temu grając w piłkę wyprostowalem nogę gwałtownie i kopnalem piłkę. Poczułem nagły ból w kolanie takie jakby napięcie pociągnięcie od wewnątrz z boku. Kolano nie spuchlo. W następnych dniach kolano bolało po wewnętrznej stronie i z tyłu w dołku kolana. Kolano stabilne. Największy ból z tyłu kolana przy chodzeniu po schodach. Brałem leki przeciwzapalne oraz stosowalem chłodzenie. Dziś napiałem silnie kolano i poczułem mocne ukłucie z boku kolana. Jestem 3 lata po rekon ACL.

Szanowny Panie,
Biorąc pod uwagę przebyty zabieg rekonstrukcji ACL oraz ostatnie urazu stawu kolanowego sugeruje nie bagatelizować sprawy i w trybie pilnym udać się na konsultacje do specjalisty ortopedy.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu