Ból kolana przy chodzeniu

Witam. mam problem dotyczący chodz na kolana. Dzisiaj odczułam ból kolana przy chodzeniu i nie wiem co oznacza chodz na kolana. Kolano boli jak zginam i prostuję. Nie mam obrzęku i w nic nie uderzyłam. Jednak gdy dotknę kolana ręką to boli. Zaczynam kuleć powoli i znajomy dzisiaj zapytal co mi sie stalo w noge, musze jakos rozwiazac ta sytuacje. Skad te problemy z noga i jak mam chodz na kolana. Nie chce bardziej uszkodzic sobie nogi. Moge kupic jakas masc zeby chodz na kolana czy konieczne bedzie spotkaniem z lekarzem? Co powinnam zrobic? Co moze byc powodem bolu i czy jest szansa ze to zniknie, tak samo jak sie pojawilo? troche sie martwie czy to nic powaznego czasem. i mam dosyc utrudnien chodz na kolana, pomozcie mi prosze. Lekarz czy masc z apteki? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć,