Ból krzyża, biegunka i zaburzenia miesiączkowania

Witam, 2 miesiące temu urodziłam córeczkę , był to poród naturalny , poród i połóg przebiegały bez komplikacji , po 8 tyg. od porodu byłam na wizycie kontrolnej u ginekologa i stwierdził że wszystko jest ok. mogę stosować antykoncepcję ponieważ nie karmię piersią i miesiączka pojawi się niebawem tak też się stało ale martwi mnie że miesiączka trwa już 12 dni i końca nie widać do tego od wczoraj towarzyszy jej biegunka i silny ból podbrzusza i krzyża , czy to może być wpływ tabletek ( daylette)?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, pierwsze cykle po porodzie mogą by nieregularne i o zmiennym nasileniu. Jeżeli krwawienie nie będzie ustępować lub zwiększy się jego nasilenie, to powinna się Pani skontaktować z ginekologiem.