Ból lewej strony ciała z nerwów u 24-latki

Męczą mnie nerwy dostaje ich o nieokreślonej porze i nie mogę nad nimi zapanować a wtedy boli mnie lewa łopatka ,lewa ręka i bark i cZuje bicie własnego serca jak by takie nie równe co to jest bo mam jusz tak pare lat ? Z góry dZiekuje :)

Witam. Nie ma co dłużej czekać, trzeba przebadać się u kardiologa, neurologa i psychiatry. Oraz skorzystać z pomocy psychologa, psychoterapeuty czy psychoanalityka, ponieważ opisuje Pani co odczuwa Pani ciało czyli ból i cierpienie psychosomatyczne. Zablokowaną psychikę trzeba odblokować czyli spotkać się z własnymi emocjami, które dotąd nie dopuszczała Pani do świadomości. Być może parę lat temu wydarzyło się coś tak bolącego, trudnego, że aż niewyobrażalnego, wobec czego poczuła się Pani totalnie bezradna. Schroniła Pani swoje "serce" głęboko, żeby nie cierpiało, a ono pokazuje, że go jednak boli. To tak w skrócie. Proszę nie zwlekać dłużej i pójść do psychologa. Pozdrawiam

Konieczna konsultacja u kardiologia. W przypadku współwystępowania stanów dyskomfortu psychicznego zalecam konsultację psychologiczną.