Ból pod piersią i problemy z głębszym oddechem

Dobry wieczor jestem kobieta mam 31 lat mam bol pod piersia od 2 dni jak biore glebszy odech to bardziej mnie boli rowniez nie dam rady lezec na prawym boku ani na lewym bo jest wiekszy bol a bol wyglada jak bym miala jakis preg jak proboje wziasc wiekszy wdech to boli mnie po lewej stronie i nie dam rady tego wdechu wziasc prosze napisac czy to cos powaznego

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.