Ból stawów i żebra z lewej strony oraz uczucie osłabienia

Bóle stawów, szczykanie w kościach (biodrowa, kolana, nadgarstkach). Ból pod żebrem z lewej strony. Ogólne osłabienie. Czy dolega mi coś poważnego ?
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bóle stawów mogą być spowodowane przez wiele chorób. Dolegliwości mogą mieć podłoże mi.in. reumatologiczne, infekcyjne czy zwyrodnieniowe. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.