Ból w okolicy pępka w 29 tygodniu ciąży

Witam Właśnie zaczęłam 29 tydzień ciąży i dziś od czasu do czasu czuje ból z 2 cm od pępka po prawej stronie...nie wiem czy to przez to że rano się wyciągnęłam czy może przez ruszające i kopiące dziecko bo wypycha się w różne strony i czasem właśnie wygląda koło pępka takie lekkie wybrzuszenie w miejscu gdzie czuje ból i jak chodzę to czuje czasem twardnienie brzuszka, wizytę mam za tydzień, proszę o odpowiedz co by mogło to powodować? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania nie można nic powiedziec. Byc może wynika to z poruszania się dziecka.