Bóle brzucha i nerki - czym to może być spowodowane?

Witam, jestem Szymon i mam 17 lat. Niepokoję się trochę, bo od ok. 5 dni bez przerwy boli mnie brzuch w dolnej części, tj. okolice jelit i żołądka (nie bardzo mocno, ale dość dokuczliwie) a dzisiaj z rana zaczęła mnie boleć lewa nerka. Czym to może być spowodowane? Mogę mieć jakieś powody do niepokoju? Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.
17 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!
Z Twojego opisu najbardziej prawdopodobną przyczyną bólu jest kamica nerkowa. Niestety nie opisujesz charakteru bólu, czy jest kłujący, tępy, ostry, czy przechodzi, w jakiej sytuacji się nasila, czy promieniuje, jeśli tak to gdzie.
Niestety bez odpowiedzi na te pytania oraz bez dokładnego badania brzucha nie mogę określić powodu Twoich dolegliwości. Z tego też powodu doradzałabym wizytę u lekarza rodzinnego, który przeprowadzi pełną diagnostykę.

Pozdrawiam