Bóle głowy przypominające migrenę

Witam Od tygodnia mam nieustanne bardzo mocne bóle głowy przypominające migreny jedno stronne wraz z oczodołem lub ogólne. Do tego zawroty głowy oraz ból przy kaszlu. Po prześwietleniu w opisie widnieje : kyfotyczne ustawienie krę. szyjnych, Nier ównomierne przewężenie przestrzeni międzykręgowej c5-c6 zmiany zwyrodnieniowo wytwórcze w stawach Luschki na tym poziomie. Wyostrzenie wyrostków haczykowatych. Czy ten wynik oznacza że to jest powód bóli zawrotów i problemów z równowagą?

Sam wynik RTG kręgosłupa szyjnego nie wystarczy
Ważne badanie i rozmowa.
Może to przeciązenie jednostronne zwiazane z typem pracy; wada psotawy,
Jeśli ból nie ustepuje i sa inne objawy jak zawroty, należy skonsultowac się z LEKARZEM