Bóle i napuchnięty żołądek

Witam bardzo serdecznie! Mam taki nie typowy problem i bardzo proszę o pomoc! Jakieś 3 miesiące temu miałem zabieg na przepuklinę pachwinową i pępkową. W trakcie upływu czasu nie odczuwałem żadnych dolegliwości związanych z tym zabiegiem. Oczywiście pomijając kilka dni po zabiegu! Od 5 dni zacząłem się czuć źle, tzn. odczuwam ból żołądka i jest on napuchnięty. W pierszy dzień miałem małą biegunkę, natomiast cały czas przelewa mi się w brzuchu i odczowam jego ból. Również boli mnie głowa i miałem wrażenie, że łapie mnie jakieś przeziębienie! Niepokoi mnie to, bo nie wiem, czy to może mieć związek z przepukliną i czy coś się mogło tam naruszyć! Męczą mnie te bóle i nie wiem, czy to może być od jedzenia, bo raczej dominują w moim dziennym menu potrawy smażone i lubię dobrze doprawione jedzenie. Bardzo proszę o pomoc! Dziękuję i pozdrawiam.
ponad rok temu

Witam serdecznie!

Dolegliwości, jakie Pan opisuje, mogą mieć związek z błędami dietetycznymi, stanem zapalnym żołądka lub dwunastnicy. Przez internet, niestety, nie ma możliwości zbadania pacjenta, więc trudno mi coś więcej na ten temat powiedzieć. Proszę skontaktować się z lekarzem rodzinnym, który zbada Pana i w razie konieczności zaleci dodatkowe badania lub odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam!