Bóle pod łopatką i bóle w okolicy nerki

Mam bole pod lewa lopatka robilem usg serca holtera wysilkowe krew krzywa cukrowa wszysko ok. Nastepnie rtg odcinka piersiowego lekarz ortopeda nic nie widzi. Czulem sie zle i pojechalem na izbe dostalem ibuprofen 600mg paracetamol 1000mg i panadomed 40mg bol troche zelzal ale przy pochyleniu tulowia w przod odczuwalem bol. Po tych lekach mam jakies problemy z zoladkiem robilem usg brzucha wszystko niby ok mam bol rowniez w okolicy nerki nasila sie po skonczonej pracy po 16 i w nocy co robic?

Aleksander Ropielewski

Proszę zgłosić się do lekarza. Mam za mało informacji aby być w stanie postawić diagnozę.