Bóle podbrzusza i krwawienie a poronienie

Bóle podbrzusza, krwawienie a poronienie Witam. Mam 21 lat mam taki klopot staram sie ponad pol roku z partnerem o dziecko dostaslam 9stycznia okres ktory trwal 8 dni (u mnie to normalne) tylko ze 3dni po skonczeniu sie okresu znowu krwawie i nie wiem co sie dzieje :( jest to bardzo obfite krwawienie .. i jest duzo skrzepow mam bole podbrzusza tez.. czy to moze byc poronienie? dodam ze mam nadrzerke ala jest z nia wszystko wporzadku i mam miesiaczki nie regularne

Marek Pabian

Witam serdecznie,
trudno oceniać jaka jest przyczyna tego krwawienia.Koniecznie proszę udać się do lekarza aby mógł postawić prawidłową diagnozę.