Bóle w środkowej części brzucha przy refluksie

Hallo Mam pytanie od dwuch tygodni odczuwam bul w dołku mam na myśli środek brzucha tuż w tym miejscu gdzie kończa się zebra centralnie na środku nazwałem to dołek mostka nie jest to bul ostry ale jeśli nadusze to czuje i mnie boli przy wysiłku także dodam że choruje na refluks ale to czuje tak jak by było pod skórą taki jak by guz

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę udać się do lekarza, konieczne jest badanie lekarsie. Nie wiem czy mial Pan kiedys wykonywaną gastroskopię? czy przyjmuje Pan inhibitory popmpy protonowej w związku z refluksem? ale być moze będzie ona konieczna, ewentualnie usg jamy brzusznej aby wykluczyć kamienie/zapalenie pęcherzyka żółciowego.
Pozdrawiam