Bóle zatok i głowy a czyste przestrzenie zatok

A mnie bolą zatoki i głowa a nie mam w ogóle żadnych wydzielin, które mogą blokować przestrzeń zatok. Boli mnie już tak 3 tydzień. Lekarz przypisał mi antybiotyk ale niewiele to pomogło. Co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę jeszcze raz udać się do lekarza i powiedzieć że antybiotyk nie pomógł, po badaniu lekarz określi dalsze postępowanie.