Bolesność kręgosłupa po ćwiczeniach na siłowni

Witam, proszę o pomoc. Od ponad tygodnia odczuwam ból, głównie w miejscu lewego prostownika grzbietu w odcinku lędźwiowym, raz silniejszy, raz słabszy. Początkowo promieniował na obie strony miednicy i okolice lędźwiowe. Wydaje mi się że zaczął się po ciężkich ćwiczeniach na siłowni, jednak nie miała miejsce żadna nagła kontuzja. Czy to może być przeciążenie? Od tego czasu nie ćwiczę, każdego dnia ból jest słabszy, bólu miednicy już nie czuje. Momentami czuje w tym miejscu 'przeskakiwanie'.

Witam,
zalecałabym zaniechanie na chwilę obecną jakiegokolwiek wysiłku fizycznego, odpoczynek i żele przeciwzapalne i przeciwbólowe na tę okolicę.
Jeżeli odczuwa Pan przeskakiwanie struktur kostnych/stawów kręgosłupa warto byłoby pomyśleć nad RTG