Brak akceptacji chłopaka przez rodziców

witam,mój problem to rodzice którzy nie trawia mojego chlopaka.wpędzili mnie z kozi róg, zerwalam z nim i nawet zaczelam wierzyc w to ze go nie kocham i znalazlam faceta ktory im pasowal i skakali kolo niego jak kolo króla,on mi jednak nie pasowal, nie czulam sie przy nim sobą.marzę o powrocie do bylego i on tego tez chce. blokuje mnie jednak zachowanie rodziców...co mam zrobić??jestem rozdarta od środka.w kazdej sytuacji moge liczyc na bylego chlopaka a na nich niestety nie...

Witam serdecznie,
Nie napisałaś, z jakich powodów Twoi rodzice nie akceptują tego chłopaka - może stoi za tym lęk o Twoją przyszłość? Spróbuj z nimi szczerze porozmawiać. Powiedz, że nadal go kochasz i chciałabyś, żeby oni dali mu szansę, postarali się go lepiej poznać. Powiedz także, że rozumiesz ich obawy, jednak to jest Twoje życie i chciałabyś je układać tak, jak Ty chcesz.
Możliwe, że ta rozmowa nie zmieni stosunku Twoich rodziców do chłopaka, więc musisz się liczyć, że będziesz musiała dokonać wyboru.
Pozdrawiam

Witam serdecznie
To Pani życie i tylko Pani wie najlepiej z kim Pani jest dobrze, na kogo może Pani liczyć przy kim Pani dobrze się czuje. Pani były chłopak nie -mamie ma zapewnić szczęście , czy tacie , tylko Pani, nie zawsze bliskim odpowiadają nasze wybory. Może po jakimś czasie rodzice przekonają się , że jest Pani dobrze i że to Pani szczęście jest najważniejsze, jeśli rzeczywiście może Pani liczyć na swojego byłego chłopaka. Pani powinna jednak myśleć o swoim życiu. Chyba , że Pani rodzice widzieli jak wielokrotnie Pani były partner Panią ranił, jeśli nie, może ich obawy nie mają podstaw.
Pozdrawiam ciepło
Anna Reklewska psychoterapeuta