Brak kupki u niemowlaka karmionego piersią

Witam, Dziś jest trzeci dzień jak moje dziecko nie zrobiło kupki, wceśniej były one oddawane kilka razy dziennie a przez ostatnie kilka dni tylko raz dziennie, w mojej diecie zmienilo się to, że przez ostatnie dni zjadłam zupę z brukselkami, już jej nie jem, bo obawiam się, że to może być przyczyną. Dzidziuś ma prawie 4 miesiące i jest karmiony wyłącznie piersią.Dodatkowo doszło do tego, że dzidziuś jest od 2ch dni bardzo płaczliwy od momentu obudzenia i nie chce zasnąć, uspokajaSIĘnaRĘKACH

Małgorzata Panek

Warzywa kapustne w diecie karmiącej, mogą powodować wzdęcia u dziecka i objawy kolki niemowlęcej. U zdrowych dzieci karmionych piersią zdarza się, że nie wypróżniają się one codziennie. Istotne, aby przybierały prawidłowo na masie ciała.
Proszę udać się z dzieckiem do pediatry.
Pozdrawiam