Brak miesiączki i wyniki badania prolaktyny

Witam. Od prawie roku nie pojawia się u mnie miesiączka, lekarz skierował mnie na badanie Prolaktyny. Wartość 2500 ulU/ml, otrzymałam leki Dostinex i Duphaston, ponowne badanie z MTC. 0 MIN 2866 60 MIN po MTC 4953. Rezonans - W prawej części przedniego płata przysadki okrągłe ognisko o średnicy ok 4mm. Taki obraz był w listopadzie. Ponownie wykonałam rezonans w marcu. Opis-przysadka ulega nieco niejednorodnemu wzmocnieniu kontrastowemu, nie stwierdza się gruczolaka. Gdzie się udać i co zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do endokrynologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie