Brak miesiączki po przerwaniu karmienia piersią

witam. Urodziłam 12 marca karmiłam piersią tylko ponad tydzien, pozniej przeszlam na mleko w proszku.... nie mam jeszcze miesiaczki, dlaczego ? podobno powinna przyjsc 6-8 tyg po odstawieniu od piersi a tutaj nic.. proszę o szybka odpowiedz :) (jaki powinien byc sluz teraz ? )

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie badania diagnostyczne.