Brak okresu od kilku miesięcy u 47-latki

Dzień dobry mam prawie 47 lat od lutego nie mam okresu. Mieszkam poza granicami Polski ostatnio byłam u ginekologa w lipcu 2014(było ok)do lutego miałam okres raz w miesiącu cykle różne. Nie jestem w ciąźy czuję się nie najlepiej. Czy konsultować to z lekarzem czy jeszcze zaczekać? Chcę poprawić jakość życia. Dzięki za odpowiedź.

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, być może to po prostu początek menopauzy? Jeśli nie ma Pani innych niepokojących objawów (chudnięcie, brak apetytu)- z wizytą u lekarza można zaczekać.