Brak stresu w trudnej sytuacji

Witam!od jakiegos czasu mialem dola i stres, wtedy myslalem, ze stres to cos co jest w ciele tylko i pomyslalem usune stress z ciala to bd dobrze i jakos tak powiedziałem ze nie chce czuc stresu ze teraz moje cialo zupelnie nie reaguje na moje mysli o swiat. Jest stresujaca syt a moje cialo jest zrelaksowane nawet gdyby chcial ktos mnie zabic czulbym w ciele relaks mimo ze balbym sie tej sytuacji jakby to sie rozdzielo ;/ do kogo z tym isc?

Witam,
Częstym problemem jest niespójnośc między zachowaniem w sensie fizycznym a emocjami.Wynika to,jak i u Ciebie z tłumienia tych drugich,by uchodzić za bardziej odpornego wśród osób z otoczenia.Tak,czy owak,jest to zachowanie niedojrzałe,świadczące o niskiej samoocenie a także braku zaufania do ludzi,którym nie mozna pokazać swoich słabości.To zła droga i jeszcze bardziej osłabiająca psychikę.Najlepszym sposobem jest więc zasięgnięcie pomocy jakiegoś przyjaciela lub osoby zawodowo zajmującej się takim problemem/psycholog,psychoterapeuta/.I
Zachęcam i pozdrawiam