Brązowe plamienia w 10. tygodniu ciąży a upadek z roweru

Jestem w 10 tyg. ciąży. Zażywam luteinę, poza tym wszystko z moją ciążą do tej pory przebiegało bezproblemowo. Od kilku dni mam brązowe plamienia, nic mnie nie boli, przyczyna wciąż nieznana (za kilka dni mam USG). Miesiąc temu spadłam z roweru. Obiłam jedynie nogi, nic więcej, brzuch został nienaruszony. Zastanawiam się jednak czy mogło to mieć wpływ na ciążę i czy może mieć związek z plamienem. Proszę o pomoc, strasznie się denerwuję.

Lek. Tomasz Budlewski

niewykluczone że mogło mieć to wpływ. PRoszę kierować się zaleceniami lekarza i poczekać na USG