Brązowe plamienie ze skrzepami i pozytywny wynik testu ciążowego

Witam, 8 m-cy temu urodziłam bez problemu zdrową dziewczynkę. 3 tygodnie temu dostałam pierwszej miesiączki po porodzie, trwała ona 1 dzień i była całkiem normalna w wyglądzie. Dzień później zaczął się wydostawać ze mnie brązowe plamienie ze skrzepami oraz błonkami. Zrobiłam test ciążowy i wynik był pozytywny. Czy oznacza to, że z dzidzią jest coś nie tak? Wizytę u ginekologa mam dopiero za tydzień i bardzo się martwię. Proszę o poradę

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wystąpienie obfitego krwawienia może wskazywać na wczesne poronienie. Nie można wykluczyć innej przyczyny dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa. Lekarz po ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie postępowanie.