Cechy powiększenia prawej komory serca po paleniu marihuany

Witam 2 tyg. temu odstawiłem Sulpiryd(nagle) i zapaliłem marihuanę. Miałem palpitację serca, lęki, pobudzenie psychoruchowe, drżenia mięśni. Dolegliwości te utrzymywały się, szczególnie problemy z sercem (palpitacja, kłucie w klatce piersiowej itp.), lęki. Przedwczoraj miałem EKG, które wykazało cechy powiększenia prawej komory serca, dostałem Bisocard. Jednak czuję się już lepiej, serce bije raz wolniej, raz szybciej, czasem kłuje. Czy stosowanie Bisocardu przy takich objawach jest ryzykowne?

Witam. Bisocard jest lekiem zwalniającym i normalizującym pracę serca. Jego stosowanie w opisanej sytuacji wydaje się jak najbardziej zasadne i bezpieczne.