Chęć schudnięcia u narzeczonego poprzez jedzenie tego, co roczne dziecko

Dzien dobry. Pisalam juz wczesniej o moim narzeczonym ktory chce schudnac. Podjal dosc drastyczne kroki. Zdecydowal ze bedzie jadl tylko to ci nasz roczny synek. Malemu gotuje sama ale czasem sie zdarzy obiadek ze sloiczka. Narzeczony zjadl istatnio taki obiadek i stwierdzil ze bedzie jadl tylko takie rzeczy. Czy to wogole ma sens? Czy schudnie? Pozdrawiam

Zdecydowanie nie jest to dobry pomysł. Nawet może dojść do wielu niedoborów. Zapotrzebowanie na składniki odżywcze rocznego dziecka jest całkiem inne niż dorosłego mężczyzny. Najlepszym rozwiązaniem na zdrowe odchudzanie jest konsultacja z dietetykiem. Zapraszam do kontaktu w celu indywidualnej porady: marta@zdrowozjesz.pl

Witam, generalnie jest to kłopot. Taka dieta to nic dobrego. Czasem mężczyźni mają takie dziwne pomysły. Radziłbym skonsultować się lepiej z dietetykiem, ponieważ takie zachowanie może mieć bardzo negatywne konsekwencje.

Witam najlepszym rozwiązaniem byłoby udać się do dietetyka który na podstawie wywiadu żywieniowo -chorobowego ułoży indywidualną dietę